Gynex a otěhotnění

 

V dnešním uspěchaném světě plném starostí, stresu, nevhodných potravin a hlavně dlouhodobé užívání antikoncepce, způsobuje ženám problém s otěhotněním a dokonce v některých případech i neplodnost. Většina žen tento problém řeší v centru asistované reprodukce (IVF). Vždy, když se setkám s ženou s tímto problémem, snažím se jí vysvětlit, že je důležité připravit tělo vnitřně pro vývoj dítěte. To znamená odstranit z okruhu ledvin, močového měchýře, vaječníků a dělohy, především chlamydie, různé druhy bakterií, virů, těžkých kovů, plísní a další toxické zátěže. 

Dalším důležitým problémem je odstranit psychický blok, stresy a úzkosti, aby se tělo dostalo do pohody a nebránilo nic v otěhotnění.

Ženám, které za mnou přijdou, že nemohou otěhotnět, velmi často doporučuji základní detoxikační přípravek GYNEX. Tento preparát má díky komplexu výtažků z rostlin a informací silné detoxikační, antioxidační a regenerační účinky. Celkově vyrovnává výkyvy organismu ať už na psychické, či hormonální úrovni jak u mužů, tak u žen. 

Gynex má velmi dobrý vliv na podporu plodnosti u obou pohlaví. Harmonizuje hormonální systém a je tedy vhodný při ženské neplodnosti hormonálního a psychického původu, ale i u mužské neplodnosti. Při potížích s otěhotněním je nutné, aby svoje tělo detoxikovali žena i její partner zároveň.

 

Gynex však zdaleka není jediným preparátem na detoxikaci při otěhotnění.

Před začátkem detoxikace je velmi důležité vědět, které orgány jsou nejvíce toxicky zatížené! 

Pro zjištění těchto informací je potřeba provést měření přístrojem Salvia.

Pro domluvení termínu konzultace a měření mě kontaktujte.