Řízená a kontrolovaná detoxikace organismu ( C.I.C) podle MUDr. J. Jonáše

 

Trápí vás alergie, časté záněty dýchacích cest, bolesti kloubů, hlavy nebo zad, akné, menstruační a přechodové obtíže či deprese a jiné chronické problémy, s nimiž si váš lékař neví rady? Zajímají vás i jiné postupy než ty, které nabízí současná medicína? Chtěli byste odsranit příčinu svých zdravotních potíží a zbavit se jich jednou provždy?

Pro vás je tu nová a zcela originální metoda řízené a kontrolované detoxikace organismu podle MUDr. Josefa Jonáše. Vychází z poznatku, že lidské tělo je schopno poradit si s 90% všech nemocí, které člověka za život potkají - ovšem za jedné základní podmínky

 

: musí být vnitřně čisté, tedy zbavené toxických zátěží ze životního prostředí i z vlastního metabolismu a především zbavené infekcí a infekčních ložisek. 

Celosvětově ojedinělá metoda řízené a kontrolované detoxikace vytvořená na základě třicetiletých zkušeností MUDr. Josefa Jonáše s přírodní a celostní medicínou a na základě výzkumu, kterým prošly tisíce pacientů, to umí. 

 

Energo-informační preparáty Joalis

jsou vyráběny na základě dlouholetého výzkumu MUDr. Josefa Jonáše a výzkumného týmu Joalis. Preparáty jsou výhradně přírodní a jejich účinek spočívá ve spojení aktivních látek získaných z bylin s unikátní energo-informační složkou. Jejich vhodná kombinace umožní zmírnit nebo v některých případech vyřešit různé druhy zdravotních obtíží, zvláště těch chronických. Preparáty odstraňují z těla toxiny přirozenou cestou. 

 

Vyšetření těla se provádí přístrojem SALVIA:

 

 

Vstupní vyšetření

 

Součástí každé návštěvy je rozhovor, kde probíráme rodinnou anamnézu, dětství, obtíže a další souvislosti. 

Na úvodní část navazuje diagnostika - vyměření toxického zdravotního stavu všech orgánů pomocí přístroje EAV Salvia.

Uvedené vyšetření nám poskytne pohled do nitra člověka. Sledujeme stav jednotlivých orgánů, tkání, případné zatížení metabolity, infekcemi, bakteriemi, viry i ložisky. Dále zjišťujeme i stav imunitního, lymfatického, hormonálního i nervového systému. Na tomto základě získáme konkrétní přehed o stavu vnitřního prostředí celého organismu. Cíleně doporučujeme detoxikační postup a dávkování preparátů.

Pracuji s originálními informačními preparáty, vyvinutými výzkumem MUDr. Josefa Jonáše. 

Celý detoxikační proces je řízený a kontrolovaný systémem pravidelných návštěv.

 

Preparáty Joalis:

 

kapičky i tablety  Joalis  MUDr. Josefa Jonáše obsahují informace, které navedou imunitní systém ke správnému postupu odstraňování všech virů, bakterií, chlamydií, borelií ale i parazitů a dalších patogenů z těla.  

Preparáty joalis   -  kapky  - dreny   i tablety -  bylinné rezonátory , poskytují tělu informace, se kterými v těle pracuje imunitní systém . Tím dochází ke správné očistě všech orgánů . Tím dochází k postupnému vymizení zdarvotních potíží a uzdravování.  Je potřeba pomocí těchto preparátů detoxikovat tělo a všechny tkáně od všech patogenů, virů, bakterií, borelií, chlamydií , parazitů atd.

 

Při detoxikaci dospělých se používají :

 

DOSPĚLÍ

 

DRENY   -   lihové kapky

HELPY   -   bylinné rezonanční tablety 

PROBIOTIKA

EMOCIONÁLNÍ PREPARÁTY

 

PRO DĚTI

 

FRUKTÓZOVÉ SIRUPY ABELIA  , BAMBI SIRUPY ,  JOALIS BAMBI OIL  -  detoxikační oleje 

VITAMÍNY

MINERÁLY

STOPOVÉ PRVKY

PROBIOTIKA

 

VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY PRO VAŠE MAZLÍČKY  - PEJSKY , KOČIČKY A DALŠÍ ZVÍŘÁTKA

 

Tyto přípravky MUDr. Jonáše přispívají k normální funkci imunitního systému, snížení únavy, vyrovnání po psychické stránce , upravují letité chronické zdravotní potíže a řeší i neplodnosti .

 

Preparáty joalis splňují všechna nařízení platná pro doplňky stravy.

Nenahrazují léky ani lékařskou péči.

 

Proč je pro každého člověka tak důležitá očista organismu?

 

Systamatická vnitřní očista je velmi vhodná a účelná v každém věku. Má svůj smysl ve stáří stejně jako v útlém dětství. 

 

U dětí se zaměřuji na správný vývoj všech orgánů, psychiku, ADHD (lehká mozková dysfunkce), autismus, hyperaktivitu, dále na obranyschopnost, alergie, ekzémy i na jakékoli akutní onemocnění.

 

U dospělích se pomocí detoxikace podporují čistící funkce lymfatického systému, detoxikují se jednotlivé potřebné orgány i celé okruhy.

 

Otěhotnění

I detoxikace před početím má mnohonásobný význam.

Před otěhotněním potřebuje žena pročistit svůj organismus a připravit ho na období plánovaného těhotenství.

V tomto případě je detoxikace přínosem pro matku i dítě. Zvyšuje pravděpodobnost zdárného početí i donošení dítěte.