Recenze

H. KELBLEROVÁ

 

Příběh, který by se dal napsat na mnoho stran. Na kterých by bylo spousta bolesti a spousta dní, kdy byl člověk rád, že dýchá a je schopen pouze postarat se o sebe a s nadlidskou silou i o svou rodinu. Myslím si, že lepší než popisovat to co bylo, je napsat toto:
 Mohu chodit bez bolestí, smát se na lidi a jejim hloupostem, jenž dokáží ztropit. Přijímat s humorem přízvisko" tsunami" a zvládat vše nač mi stačí síly. Zdá se to blábolení? kdo tohle neprožil, nepochopí. 
  Do svých 36 let jsem trpěla lupénkou zánětlivé varianty" velmi bolestivá", trpěla astmatem, záněty horních cest dýchacích, záněty dutin" . To vše vedlo ke snížené sebedůvěře až depresím. A podotýkám, jsem matka ze čtyřmi dětmi! 
  Nyní, jsem stále matka čtyř děti, rozvedená a štastná. Ano, štastná- mám sílu budovat, starat se o své ratolesti, chodím na tři směnný provoz, začínám malovat a přemýšlím o kroku, jenž jsem nedokončila. Získat maturitní osvědčení. Prostě, jeden by nevěřil. 
A kde byl všemu začátek?
 Ve večerních hodinách jsem držela své nejmladší nemocné dítě v náručí a neměla mu sílu pomoci- dostávala jsem opět jeden ze svých záchvatů astma. Rozplakala jsem se ptala se- proč! Já tehdy měla dva inhalátory a dvouletý chlapec měl dostat další léčbu proti astmatu- měl dva inhalátory a sirup, jenž musel brát denně. A nelepšilo se nic, jen se člověk stával otrokem těchto přístrojů a léků. Celou noc, protože jsem nemohla spát kvuli problémům s dýcháním jsem přemýšlela- takto se nedá žít!
  Druhý den jsem navštívila ženu, která v našem městě provozovala homeopatii!!!!
A nebudu se opakovat- nyní po čtyřech rokách jsem štastná a vitální žena. Naučila jsem se věřit homeopatii, naslouchat svému tělu, používat léky z rukou milé homeopatičky a našla opět důvěru a víru, že jsou léky, jenž pomáhají a slouží tam kde mají. 
 Tato léčba je suprová a lidičky příroda a bylinky a lidé s duší našich vrb tu byli i před tím, než farmacuetické koncepty začaly vyrábět prášky pro rychlou léčbu. 
 Mohla bych psát opěvné sonáty na tuto sympatickou a chytrou ženu, jenž sama vyzkoušela vše na sobě. Pomohla sama sobě a pomáhá i druhým, aby i oni mohli žít a zažít zpoustu krásného ve svých životech.Svou pílí, vědomostma, časem a trpělivostí dokáže dát všem svým pacientům to, co běžný lékař nemůže!
 Víte, jsme lidé, suprový lidé, ale každý jiný, né podle osnov lékařského učiva. Někdo potřebuje víc péče, někdo méně. Někomu stačí promluvit do duše a někdo touží po pohlazení. Nejde naordinavat lék a ostatní si dočti v příbalovém letáku. Nejde to! 
 Člověk je dobře naladěný nástroj a pokud praskna strunka, musí se sladit celý- lék je jen pouhý pomocník, aby pomohl tam kde má- a na to nás musí lékař znát a umět na nás hrát a umět i číst, kde nás opravdu něco bolí a také- kdo jsme! Na to, omlouvám se za svou upřímnost, mnoho moderních lékařů, čas opravdu nemá!
  Děkuji za vše, co pro mne tato suprová žena učinila, velmi si ji vážím pro to co dělá a děkuji za svuj život:-). Bez ní, bych třeba již nyní zde nebyla!
  Hana Kelblerová z Dačic:-

 

 

PETRA V.

 

K paní Zuzánkové mě přivedla náhoda-osud-zoufalství… Cca 3 roky jsem příšerně trpěla při menstruaci – nejen veliké bolesti, křeče, ale i průjem a zvracení, absence v práci… Gynekolog mi doporučil hormonální antikoncepci (kterou kvůli problémům s krví nemůžu) anebo brát tabletky na bolest. Což se mi nelíbilo-každý jeden týden v měsíci brát „drogy“, na to si tělo brzo zvykne. Takže jsem trpěla dál… Ani po porodu se nic nezlepšilo a pak jsem se konečně odhodlala ke změně-něco mi přeci musí pomoci!!! Na homeopatii jsem moc nevěřila, ale když mi doteď nic nepomohlo,proč to nezkusit? Paní Zuzánková mi hned při první návštěvě padla do oka (což je důležitý), vytestovala a nasadily jsme léčbu… Za 3 měsíce jsem najednou zjistila, že mě při menstruaci nic (doslova vůbec nic, ani trošku) nebolí, není mi špatně, nezvracím… Prostě mi bylo dobře!!! Od té chvíle jsem začala homeopaticky s pomocí paní Zuzánkové léčit nejen sebe (gynekologie, angína(vyléčena za 5dní bez antibiotik!!), virózy, zánět šlach, močový měchýř…), ale i 2 letého syna (imunita, průdušky, nachlazení) a později se přidal i manžel(lymfatický systém…) a z dálky dojíždí moje maminka (špatná krev, imunita…) i sestřenice se svým synem (atopický ekzém, imunita).

V šuplíku-lékárně mám místo na homeopatika „první pomoci“ a vždy se můžu obrátit na paní Zuzánkovou (emailem, telefonicky) – je velice vstřícná, ochotná pomoci,příjemná.Už jen to, že k ní chodí-jezdí více a více lidí z mojí rodiny je důkaz toho, že homeopatie funguje a paní Zuzánková je odborník na svém místě.

 

ROMANA Z.

 

Homeopatie je úžasná věc. Spoustu lidí k ní přijde až když nic nepomáhá a to je špatně. Na homeopatii jsem nevěřila, až když naší čtyřtýdenní  dceři paní Zuzánková vyléčila zánět prudušek za 5 dní pouze homeo. kuličkami a to jí naše pediatrička chtěla dát antibiotika. Dále mě překvapila a utvrdila mě ve víře nejen v homeopatii, ale i v detoxikačních přípravcích, např. při střevních potížích, při angíně, rýmě i vysokých horečkách. Dcera je od malička na homeo, a mažu ji kapičky, ať to byly zuby, noční neklid, zánět uší, prostě cokoliv. Paní Zuzánková je velice vstřícná, mohu ji zavolat kdykoliv, vždy ochotně poradí a zajímá se.

 

PETRA K.

 

Paní Zuzánková je příjemná,ochotná ví co dělá.

Dokáže odhalit,kde je problém a dá ty správné homeopatické léky.
Je profesionální a má lidský přístup.Hodnocení :velmi dobrý 
Děkuji za vše Petra.K

 

 

Eva V. 31 let, Praha

 

K paní Zuzánkové jsem přišla prvně v lednu 2012 s problémem permanentní únavy. Protože působení homeopatie je komplexní, postupně jsme řešili i atopický ekzém, hypofunkci štítné žlázy a potíže, které jsem měla po příletu z tropů. (blíže neidentifikovatelná vyrážka po celém těle, horečnaté stavy, parazité). Při všech zmíněných potížích, jsem vždy prvně a důsledně hledala pomoc u klasické medicíny, která příčinu neodhalila, nebo léčila jen důsledky a ne samotnou příčínu onemocnění. 

Homeopatka paní Zuzánková mi výrazně pomohla při léčení, např. ekzém na rukou z velké části zmizel, rovněž po půl roce jsem se po dlouhé době cítila tak, že jsem se vrátila ke způsobu života, který jsem vedla před tím, než jsem se začala cítit unaveně, např. ke sportu, cestování. Rovněž během čekání na výsledky z ordinace tropické medicíny byla léčba pí Zuzánkové mnohem pohotovější a efektivnější. 

Na základě předchozích zkušeností jsem k paní Zuzánkové pojala důvěru, že během prvních příznaků angíny jsem volala nejprve jí a nešla jsem cestou klasických antibiotik, které by mi klasický lékař pravděpodobně předepsal. S pomocí preparátů, které mi pí Zuzánková na míru sestavila, se mi po pár hodinách výrazně ulevilo a za tři dny nemoc odezněla úplně.

 

 

Kristýna 29 let

 

Jsem nesmírně vděčná, že jsme s dcerou navštívily poradnu paní Zuzánkové. Dcera už přes rok měla opakované horečky, i 41 stupňů. V podstatě přes zimu jsme byly pořád někde po nemocnicích, ale nedočkali jsme se ničeho jiného, než antibiotik, za 10 měsíců měla 10x antibiotika. Hledali jsme cestu a řešení, hlavně aby už nám někdo řekl, co to je. Po roce horeček nám konečně řekli diagnozu, a to: Syndrom Pfapa - syndrom periodických horeček, závěr: nedá se léčit! S tím jsme se však nechtěli smířit a tak jsme hledali řešení a to jsme našli v homeopatii a zároveň v detoxikaci. Dnes má naše dcera ataky občasné a jen se zvýšenou teplotou a každým měsícem se to zlepšuje, moc děkujeme za vše, protože kdybysme jen nečinně seděli s tím, že se nedá nic dělat, asi bych už byla sama na blázinec a malá v neustálých horečkách. Je před námi ještě dlouhá cesta, aby se pořádně vyčistila a posílila, ale nevzdáme to.