Příběhy z praxe

CHLAPEC 3 ROKY: lékařská diagnóza autismus s poruchami chovaní, hyperaktivita. Po konzultaci začal užívat KOROLEN. Jeho zdravotní stav se začal tak rapidně zlepšovat, že lékaři mu jeho lék vysadili a chlapec užíval pouze KOROLEN. Chodí do školky, jeho chování se dostalo vcelku do normálu. Následovala týdenní pauza a následně jsem chlapci doporučila GYNEX na celkové zklidnění, Gynex I Korolen je vhodný pro děti s lehkou mozkovou disfunkcí, autismem a dalšími projevy v centrální nervové soustavě. 

Dítě se po těchto přípravcích velmi zklidnilo a v současné době pokračujeme v podávání KOROLENU. Podle sdělení rodičů, chlapec tyto preparáty velice dobře snáší a jeho zdravotní stav se velmi rychle zlepšil.

 

HOLČIČKA 4 TÝDNY:  holčička začala kašlat, spustila se jí rýma. Maminka s ní šla k paní doktorce, která jí oznámila, že miminko má zánět průdušek a nasadila jí antibiotika. Maminka za mnou přišla velice nešťastná, že nechce svému čerstvě narozenému miminku dávat antibiotika, a proto jsem jí okamžitě doporučila naředěné homeopatikum. Hned druhý den se holčičce udělalo lépe a zánět průdušek odešel do 4 dnů.

 

ŽENA 25 LET:  po trombóze, velice zatížená chemickými léky na ředění krve. I přesto, že se s manželem snažili mít dítě, rok se jim nedařilo. Po konzultaci manželů jsem doporučila detoxikaci obou partnerů, hlavně v oblasti ledvin, močového měchýře a gynekologie u ženy. Následně jsem doporučila užívat přípravek GYNEX na pročištění gynekologie a srovnání hormonálního systému, a dále i jiné preparáty, které pročistily zatížené další orgány. Asi po půl roce užívání detoxikačních přípravků se otěhotnění podařilo a v současné době se rodiče těší z nádherné zdravé holčičky.  

 

DÍVKA 6 LET:  trpěla různými strachy a úzkostí ze školní docházky. Bála se se chodit do školky a následně měla velký strach i ze školy. Bála se, že bude mít špatné známky, i přestože je velmi chytrá a má znalosti minimálně o třídu výš. Pomocí homeopatických léků se mi podařilo dítě celkově zklidnit. Rodiče říkají, že školu zvládá velmi dobře, strach už nemá a do školy se těší.

 

ŽENA 25 LET:  trpěla úpornými bolestmi kloubů a velkou únavou. Klasická medicína jí žádnou chorobu nezjistila, přestože již musela používat berle při chůzi. Vyšetřením přístrojem jsem zjistila boreliózu v celém těle, hlavně v kloubech, ledvinách, plicích a střevech. Pomocí detoxikace celého organismu se podařilo ženu zbavit veškerých bolestí kloubů i únavy. 

 

DÍVKA 4 ROKY: od 2 let trpěla na opakované záněty močového měchýře, byla léčena opakovaně antibiotiky, která neměla žádný efekt. Po vyšetření dítěte jsem zjistila bakteriální zánět v okruhu ledvin a moč. měchýře. Užívala homeopatické léky i detoxikační sirupy k vyčištění ledvin a moč. měchýře a k posílení těchto orgánů.  V současné době je dívka bez problémů, ještě užívá preparáty k posílení imunity.

 

ŽENA 70 LET: lékařská diagnoza artróza a revmatismus. Silné bolesti kloubů v celém těle, hlavně kyčelních a bedérní páteře, kolen a malých kloubů na rukou. Dlouhá léta léčena klasickou medicínou bez efektu, ortopedem doporučena operace kyčelních kloubů. Po vyšetření jsem zjistila chronickou boreliózu v celém těle a oslabenou dráhu ledvin a močového měchýře. Po vyčištění a posílení ledvinového okruhu, kostí, kloubů, kyčlí, kolen, jater a vyčištění lymfatického systému došlo k rychlému ústupu potíží. Zde je potřeba detoxikovat organismus delší dobu, protože chronický problém tuto ženu trápí minimálně 20 let. Střídavě užívá detoxikační preparáty, tablety i homeopatické léky. Dále užívá dlouhodobě přípravek SKELETIN, který se užívá na obnovu kloubních chrupavek. V současné době se stav dále postupně zlepšuje.

 

CHLAPEC 4 ROKY: od narození trpěl na časté nachlazení, bronchitidy a laringitidy. Léčen převážně antibiotiky a plicními léčivy ve formě sprejů. Byl velice hyperaktivní a skoro vůbec nemluvil. S rodiči jsem konzultovala stravu dítěte, a to hlavně proto, aby omezil mléčné výrobky. Pomocí homeopatie, ale i detoxikačních preparátů např. Vironal, Korolen, Vitamarin a dalších je dítě po dlouhé době schopno chodit do školky, jeho zdravotní stav se výrazně zlepšil a chlapec se rozmluvil. V současné době chlapec povídá básničky a zpívá písničky na potkání:o). Rodiče již preferují pouze homeopatickou léčbu. 

 

Žena 35 let - DETOXIKACE A OTĚHOTNĚNÍ
 
chci vám napsat svůj příběh s otěhotněním, který mohl ale dopadnout úplně jinak.
 
3 roky jsme se s manželem snažili o miminko , ale dopadlo to každý měsíc úplně stejně -  pořád nic.  Byla jsem několikrát na IVF ale pokaždé jsem měla pocit, že se jenom vzdaluji od svého cíle. Unavená, psychicky na dně, imunita vůbec nefungovala, byla jsem opakovaně nachlazená a neustále ve stresu , jestli se to povede nebo nepovede. Hormonální léčba velice ovlivnila můj zdravotní stav, samozřejmě k horšímu.
 
Začali jsme s manželem hledat další možnosti  jak otěhotnět a narazili jsme  na detoxikaci organismu informačními preparáty.  Rozhodli jsme se snahu o početí posunout a vyzkoušet detoxikaci nás obou. Po prvním vyšetření jsme byli mírně zděšení co všechno máme v našich tělech od virů,plísní, bakterií,chlamydií, borelií ale i parazitů.Toto vše nám bránilo v početí a my jsme miminko moc  chtěli.  Rozhodli jsme se cestu k našemu děťátku vydržet a začali oba pravidelně čistit a posilovat všechny orgány  , včetně ledvin i gynekologických orgánů. Důležitá v tomto směru je i psychika, která velmi utrpěla vlivem stresů a užíváním hormonů.
Už po dvou měsících došlo vvýrazným změnám,mně mizely migrény a manželovi alergie.Oba jsme cítili že i energie přibývá.Už jsme věděli.že jsme našli správnou cestu,kterou naše medicína nezná.
 
Po třech měsících jsem nedostala menstruaci a utíkala ke gynekologovi. Byla jsem těhotná a cítila jsem velikou radost. Neměla jsem ani těhotenské nevolnosti a cítila jsem se moc dobře.Dále jsme s manželem detoxikovali aby i naše miminko bylo zdravé a zároveň vyrůstalo ve zdravém prostředí.
 
To jak bylo dobré detoxikovat ukázal i porod. Probíhal naprosto v pohodě, téměř bez bolestí.Narodil se nám chlapeček ,který nemá ani alergie, ekzémy a je úžasně klidný. 
 
Vždy když si ho prohlížím , děkuji náhodě , která nás přivedla k detoxikační medicíně. Výrazně jsme pomohli nejen sobě ale hlavně malému. 
 
Katka    Praha   35let