Střevní paraziti

 

Lidé se mylně domnívají, že paraziti se nachází jenom ve střevech člověka nebo dítěte.  Není to tak, jak prvoci tak i oblí, ploší paraziti ale i cysty tasemnic se mohou vyskytovat v jakémkoli dalším orgánu, psychice např. u RS nacházím cysty tasemnic  ale i jiných velkých parazitů. U této nemoci se vyskytují prvoci např  ENTAMOEBA HISTOLICA MAGNA  až na nervové soustavě , ale i nekonvenční viry, viry obrny, borelie a mnoho dalších.

 

Další z prvoků GIARDIA INTESTINALIS  ale i další mohou způsobovat trvalé průjmy ale naopak i  chronické zácpy. Také ve spojení s HELICOBAKTERIÍ  těžké trávicí problémy ale i žaludeční vředy i vředy dvanácterníku a rakovinu žaludku, slinivky a další závažné zdravotní problémy.

 

Pokud rodiče mají v sobě určité patogeny, bakterie, viry ale i parazity, při narození toto předávají svým dětem. Všimla jsem si ještě další věci, že dědičně zdědění paraziti,mají náchylnost napadat stejné orgány, takže se vyskytne např. plicní, srdeční či kloubní choroba po tři i čtyři generace v rodě po sobě.Parazit dostane ve své genetické výbavě informaci o tom, v jakém orgánu má možnost přežít a tuto informaci předá potomstvu.A protože s parazity po generace nebojujeme, tak přibývají a žijí v našich tělech. Způsobujé lidem celoživotní chronické zdravotní potíže.

 

 

Paraziti také roznášejí viry i bakterie po celém těle.  Určité viry ale i bakterie mají afinitu k určitým parazitům.

Poku se lidé pokouší zbavit virů i bakterí bez předchozího odčervení, je to marná práce.

 

 

Proto je potřeba u každého člověka ale i dítěte, které je často opakovaně nemocné  zjistit příčinu zdravotních potíží  a tuto odstraňovat.