Paraziti v lidském těle

Parazité tady vždy byli, jsou a budou. Přivezou je k nám jak cizinci tak i naši lidé z ciziny.  Dále masivní výskyt domácích zvířat v bytech, exkrementy různých zvířat na dětských hřištích a chodnících, kde hrozí infekce hlavně malým dětem. Tam kde pracují lidé v masnách a dělají doma zabijačky hrozí nákaza svalovcem a dalšími parazity.Hrozí ale i nákazy a různé infekce z importovaných ryb a  masa.

Vážné zdravotní potíže přenáší i hmyz,hlavně komáři, kteří se přemnožili hlavně po záplavách. Přenáší hlavně filária a plasmodia, vyvolávají v těle autoimunitu. Zdravotní potíže po nákazách těchto parazitů se týkají hlavně  neurologických potíží, depresí, migrén,alergií, astmatů,  ekzémy ,otoky, poruchy srdečního rytmu,  vysoký tlak , embolie, žilní nedostatečnost, revmatických artritíd a dalších nemocí.
 
Hodně lidí se léčí na roztroušenou sklerózu, ale jejich tělo uvnitř nikdo neviděl. V první řadě mají v sobě ložiska s borelií ale i spoustou parazitů , např. škrkavky, tasemnice, viry ale i bakterie, různé druhy malárie, filárie i plasmodia. Hlavní příčinou RS bývá parazit  Entamoeba , viry obrny, cysty velých parazitů atd.  Toto všechno způsobuje v těle zánět a samozřejmě zdravotní potíže.
 
V podstatě každá nemoc má nějakou příčinu a tu je potřeba nalézt a začít ji řešit. Jsou za ní rozhodně viry,bakterie ,plísně ,chlamydie,  helicobakterie ale i kupa parazitů.
 
Léta se u nás s parazity nic nedělalo. Lékaři o nich nemají tušení ,nikdo je nehledá a nesnaží se zjistit tu správnou diagnózu u každé nemoci. 
Každý člověk si potom hledá další cestu jak dojít k vyléčení. I toho jde dosáhnout , pokud si lidé uvědomí, že nejde donekonečna jenom o potlačování příznaků nemoci ale o zjištění příčin onemocnění a  následné léčbě.

V detoxikační medicíně pracuji už spoustu let. Zabývám se nejen mikrobiologií a parazitálními zátěžemi v těle. Na základě měření lidí s akutními, ale i chronickými zdravotními potížemi jako jsou revma, artrózy, dráždivý tračník, zažívací potíže, cukrovky, Crohnova choroba a mnoho  dalších , jsem dospěla k názoru, že za problémy těchto lidí stojí kombinace  konkrétních virů,  bakterií, plísní ale i parazitů.
 
Všichni tito pacienti mají v sobě přemnožené prvoky , zvláště lamblie a améby.  Dále se u nás vyskytují i různé typy plasmodií,  které mohou způsobovat průjmy. Dále závažné jsou i viry hepatitid  D, G C nebo i jejich kombinace. Dalším častým nálezem je Helicobakter pylori, který způsobuje záněty v oblasti sleziny, slinivky, žaludku ale i jaterní potíže. Helicobakterie ale i campylobakterie mohou způsobovat  žaludeční vředy ale i vředy dvanácterníku, nebo i na dalších úsecích střeva- střevní paraziti. Pokud vřed proroste do hloubky a praskne, může se objevit krev ve stolici.Krev ve stolici proto mohou způsobovat parazité Améba, Lamblie, Helicobakter pylori, Campylobakter, Schistosoma,Ancylostoma nebo i jiné kombinace.
Revmatickou artritidu způsobují plasmodia a  poruchy imunity ve smyslu napadání vlastních tkání (autoimunitní proces) vyvolávají prvoci.
U Crohnovy choroby ale i ulcerózní kolitidy se příznaky vyznačují průjmem, krví ve stolici ale i hubnutím, bolestmi břicha - tasemnice a hlísti berou živiny z těla. U dětí s kožními potížemi, nedostatečným růstem,kruhy pod očima, anemie - plasmodia a další skupiny parazitů.
 
Neurotoxiny produkuje i vlasovec, který je prakticky všude. Člověk který je nezatížený jakýmkoli patogenem lépe zvládá svoje každodenní úkoly. Mnoho lidí , kteří se detoxikací zbavili všech parazitů ale i virů a dalších patogenů, popisují nebývalý příliv energie a dobré nálady.
 
Léčba parazitů v lidském těle probíhá pomocí:
 
informatik -detoxikačních preparátů
homeopatických léků
antiparazitik 

 

Pomocí těchto preparátů, antiparazitik atd. lze parazity odstranit z lidského těla.

 

JAK ROZPOZNAT A LÉČIT INFEKCI PARAZITY?
 
 
Infikování parazity je velmi časté, mnohem častější, než si myslíme a za určitých okolností může vést k závažným zdravotním problémům. Jakékoli bolesti se potom liší podle velikostí parazitů , také , zda se nacházejí uvnitř tělo nebo na jeho povrchu.
 
 
 
K INFEKCI MŮŽE DOJÍT MNOHA ZPŮSOBY:
 
Přímým i nepřímým  kontaktem s infikovaným jedencem (sexuální kontakt ,  stolice i moč )
Přenosem z matky na ještě nenarozené díte
Kontaminované společné objekty  ( kliky , zábradlí, společné ručníky, ložní prádlo, peníze)
Podlahy znečištěné lidskými nebo zvířecími výkaly
Konzumací syrového nebo polosyrového masa  ( např.suši, tatarák)
Z kontaminované pitné vody
Konzumací kontaminované zeleniny i ovoce
 
 
 
JAK POZNÁTE , ŽE MÁTE V TĚLE PARAZITY ?
 
Různí paraziti a jejich toxické výměšky mohou vyvolat:
 
Průjmy nebo i chronické průjmy
Chronické zácpy
Plynatost i nadýmání
Problémy s trávením
Nadměrné a časté vyprazdňování  ( vyvolené pohybem střev po jídle)
Bolesti i křeče v břiš, zvracení po jídle
Hemeroidy
Krev ve stolici
Pálení žáhy
Podráždění střev
Zablokované střevo
Otékající oči
Zvýšená teplota
Pankreatitida
Chronická únava
Letargie
Extrémní slabost
Pocit vnitřního chladu a studené končetiny  ( ruce i nohy)
Kožní onemocnění
Alergie
Ekzémy
Lupénka
Otoky
Bolesti svalů i kloubů
Artritida , revmatismus
Neschopnost přibrat nebo ubrat na váze
Cysty a myomy 
Menstruační potíže
Problémy s prostatou
Bronchitida,astma
Dráždivý kašel i zápaly plic
Zadržování tekutin   
Mnoho dalších zdarvotních problémů jak u dospělých tak i u dětí
 
Paraziti v těle požírají všechny minerály, vitamíny i stopové prvky, to se projevuje jako hypoglykémie nebo anémie.
 
 
PARAZITI U DĚTÍ
 
Symptomatické formy se projevují u dětí jako:
 
Ztráta hmotnosti
Nechutenství
Zpožděný růst
Křeče v žaludku
Průjem střídavý se zácpou
Nervozita a popudlivost
Svědění v nose a v anální oblasti
Kopřivky , ekzémy
Lupénka
Poruchy imunity  
 
Průchod larev parazitů dýchacími cestami nebo v plicích způsobuje:
 
Dráždivý kašel
Zápal plic
Astma
Akutní bronchitidu
Dušnost
Krátký dech nebo zástavy dechu
 
 
U DĚTÍ  BĚŽNĚ NACHÁZÍM:
 
Roup dětský  -  Enterobius vermicularis
Škrkavka dětská  -  Askaris  lumbricoides

 

Pro řešení problému s parazity se můžete objednat i online:     OBJEDNÁVKA KONZULTACE