Neplodnost

 

NEPLODNOST  A  JAK JI  ŘEŠIT ?
 
Nemožnost otěhotnět trápí v dnešní době stále více žen. Příčin je celá řada ale kde začít?
 
Je na to prostá odpověď - u sebe. Každá žena by si měl uvědomit, že zdárné početí zdravého dítěte, správný průběh těhotenství, bezproblémový porod a zdravý vývoj dítěte je zcela v její režii. A nejen po stránce fyzické, stejně důležitou roli hraje psychika. Na život ženy má vliv spěch, hektický moderní životní styl, stres rodinný i pracovní, neustálé poukazování na to že všechny kolem mají děti jenom ona ne a další zaručené rady.
 
Tělo je citlivý nástroj a má rádo harmonii. Jde o to se zastavit a nad vším se  zamyslet a konečně začít o sebe pečovat. Této péči se říká prekoncepční a je v této fázi velmi důležitá,  obzvláště pokud v rodinné anamnéze jsou chronické a jiné nemoci.
 
Čím tedy u sebe začít?  Detoxikací těla ale i mysli. Tělo potřebuje vyčistit od všech patogenů - virů, plísní,bakterií,chlamydií,parazitů a dalších zátěží. Ledviny ale i celá gynekologie se po detoxikaci zregenerují a posílí a miminko může vyrůstat ve zdravém prostředí.Díky detoxikaci pomůžete nejen sobě ale i vašemu dítěti. Stejně tak je důležitá  detoxikace  i u tatínka, kterého se početí děťátka také týká. 

 

Často se používá detoxikační přípravek Gynex. Je velmi důležité, aby bylo vyšetřením potvrzeno, že je pro dané tělo vhodný.
 
 
Co stojí za neplodností nejčastěji?
 
Nepravidelný menstruační cyklus , který je lékaři bagatelizován jako projev labilní psychiky a je řešen jedině antikoncepcí ale i psychofarmaky.
Dále jsou to často přecházené virózy, problémy se štítnou žlázou, mononukleóza, dlouhodobě užívaná antikoncepce , která výrazně ovlivní činnost vaječníků a naruší PH sliznic, překyselení organismu atd.  Tento bludný kruh skutečně vyřeší jenom důkladná detoxikace.

 

O tom, že toto může být účinná cesta se můžete přesvědčit v našich příbězích z praxe zde.

 

 

Antikoncepce a neplodnost

 

Desetina českých žen má poruchu srážlivosti krve, která může mít v kombinaci s antikoncepcí smrtelné následky. Lékaři by měli ženám před předepsáním antikoncepce provádět testy na riziko trombóz. Dále zjišťovat , zda se v rodině nevyskytují trombózy,mrtvice, embolie a podobně.
Je to daň za  to , že antikoncepci bere už třetí generace žen a lékařům i pacientkám snad vůbec nedochází že jde o lék se všemi riziky.
Má i smrtelné účinky.  Hormonální antikoncepce z dlouhodobého hlediska může přispět i k rakovině děložního čípku a ke kardiovaskulárním chorobám.
 
Jaké jsou následky dlouhodobého užívání hormonální antikoncepce?
 
-  nerozložené pohlavní hormony odcházejí močí a dostávají se skrze vodu k lidem i rostlinám
-  u žen kuřaček stoupá mnonásobně riziko infarktu
-  dochází k poškození tepen
-  riziko představují i záněty žil a přetěžování jater, ve kterých se hormony odbourávají
-  hormony v těle matky výrazně ovlivní povahu i psychický stav dítěte
 
Ženám se doporučuje po vysazení antikoncepce alespoń půl roku , ideálně 1rok  detoxikovat svoje tělo před plánovaným početím.
Organismu trvá řadu měsíců, než vyloučí všechny zbytky hormonů. Vývoj plodu v těle matky ,ve kterém zůstaly zbytky hormonů, výrazně ovlivńuje povahu i psychiku dítěte.